Wiadomości z tagiem Agent  RSS
James Bond alkoholikiem według badań naukowych

12.12.2018 11:48

James Bond może mieć poważny problem z alkoholem. Według Uniwersytetu Otago w Nowej Zelandii, agent 007 powinien udać się po profesjonalną pomoc.

Tagi: Agent
Źródło: gwiazdy.wp.pl

Bond powinien już dwa razy umrzeć. Od alkoholu...

11.12.2018 15:46


O tym, że agent 007 ma poważny problem alkoholowy wie nie tylko widownia filmów o przygodach Jamesa Bonda, ale i jego macierzysta instytucja, MI6. Dopiero jednak wyniki badań naukowców z Department of Public Health, University of Otago w Nowej Zelandii odsłaniają prawdziwą skalę problemu.

Tagi: Agent
Źródło: www.rmf24.pl

Leonardo DiCaprio zamieszany w aferę finansową. Aktor musi oddać Oscara?

11.12.2018 11:05

Historia Wilka z Wall Street ma wiele wspólnego z rzeczywistością i pewnym malezyjskim finansistą, który miał "swój" wkład w produkcję tego filmu? Zarówno Jho Low, jak i postać grana przez Leonardo DiCaprio wzbudzili zainteresowanie agentów FBI po tym, jak za ich pośrednictwem wydano zawrotną sumę. Biznesmen miał zdefraudować miliard dolarów!

Źródło: www.rmf.fm

Agent hollywoodzkich gwiazd poluje na Joannę Kulig? "Najważniejsze są dobre kontakty, a on je ma"

10.12.2018 10:29

"Zimna wojna" Pawła Pawlikowskiego to film, który od miesięcy jest szeroko komentowany na całym świecie. Kolejne nagrody i nominacje w prestiżowych konkursach są ogromnym wyróżnieniem dla Polaków. W jedną z głównych ról wcieliła się 36-letnia Joanna Kulig, która już teraz jest wymieniana w zagranicznych mediach jako faworytka do Oscara. Jej kariera nabiera tempa i mimo ciąży, która powinna raczej zwiastować chwilowy urlop - kolejne propozycje wciąż napływają.

Źródło: www.rmf.fm

Agent Toma Cruise'a walczy o Joannę Kulig

10.12.2018 7:31

Kariera Joanny Kulig nabiera rozpędu. Jak donosi "Super Express", o aktorkę bije się agent Toma Cruise&'a.

Źródło: gwiazdy.wp.pl

Największy rywal Powiśla ma propozycję dla Józka! Znajdzie nowy klub? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

04.12.2018 13:29

Darek stara się znaleźć Józkowi nowy klub. W 1964. odcinku serialu "Barwy szczęścia" agent Sałatki otrzyma ciekawą propozycję! Sprawdź, co się wydarzy!

Źródło: www.telemagazyn.pl

Tylko u nas! Małgorzata Kożuchowska zatrudniła agentkę Anny Lewandowskiej!

03.12.2018 23:40


To kolejny wielki krok w karierze aktorki! Małgorzata Kożuchowska zmieniła agencję Małgorzata Kożuchowska w ostatnich miesiącach przeszła prawdziwą metamorfozę. Fani znają ją jako wybitną aktorkę, uroczą blondynkę z nienagannym stylem i manierami, która swoim talentem i wdziękiem uświetnia życie polskiego show-biznesu od wielu lat. Po przyjęciu roli u Patryka Vegi Kożuchowska zaczęła jednak wprowadzać wyraźne […]

Źródło: jastrzabpost.pl

Anna Skura chwali się formą po ciąży

03.12.2018 15:09


Anna Skura od kilku lat prowadzi bloga lifestyle’owego „What Anna Wears”. Prawdziwą popularność przyniósł jej jednak udział w programie „Agent – Gwiazdy”.

Źródło: kobieta.interia.pl

reklama
Kontakt z nami