Wiadomości z tagiem Anja Rubik  RSS
Anja Rubik przerwała wywiad! "Skontaktuje się z tobą mój prawnik"

07.12.2018 8:11


Anja Rubik (35 l.) była gościem Maćka Dąbrowskiego z kanału "zDupy". Rozmowa wypadła dość zaskakująco.

Źródło: www.pomponik.pl

Anja Rubik po wywiadzie: Maciek, skontaktuje się z tobą mój prawnik

06.12.2018 12:22

Mówiła serio?

Źródło: www.kozaczek.pl

Rubik o "Project Runway": "Program był potrzebny. Ludzie myśleli, że projektant to krawiec"

30.11.2018 12:56

Anja Rubik nie ukrywa, że od niedawna jest wyjątkowo ambitną i zajętą osobą. Zdaje się, że od rozwodu z byłym mężem Sashą Knezevicem modelka ma jakby więcej czasu i coraz częściej angażuje się w inne projekty niekoniecznie związane z samym modelingiem. Rubik stara się działać na wiele frontów. Ma na swoim koncie prowadzenie programów, a ostatnio napisała książkę, która ma edukować Polaków w kwestiach seksualnych.W wywiadzie dla Przeambitnych wypowiedziała się w kwestii programu "Project Runway" i zdradziła, czy poprowadzi jego kolejną edycję: Program był potrzebny. Ludzie myśleli, że projektant to krawiec - wyznała supermodelka. Oglądaliście ten program? Podobała się Wam Rubik w roli prowadzącej?

Źródło: video.wp.pl

Anja Rubik: Jeśli osiądą na laurach, nie zrobią kariery

29.11.2018 13:58


Anja Rubik ocenia modelingowe możliwości finalistów "Top Model". - Hubert, jeśli się tylko przyłoży, to ma ogromne szanse, żeby zrobić międzynarodową karierę. Kasia będzie fantastycznie pracowała w Polsce, a od Ani zależy jak wykorzysta swoją platformę. Modeling jest bardzo trudnym zawodem. Trzeba niezmiernie dużo pracować i mieć ogromną ilość szczęścia - powiedziała Rubik. Źródło: przeAmbitni.p

Źródło: www.styl.pl

Kiedyś darła koty z Anją Rubik. Jak jest teraz?

29.11.2018 13:39


Joanna Krupa o zakończonym konflikcie z Anją Rubik. - To nie były fajne momenty, ale już tyle lat przeszło. Ja do niej nic nie mam. Ona robi swoje, ja robię swoje i to jest najważniejsze - powiedziała Joanna. Źródło: przeAmbitni.pl Dostawca: x-news

Źródło: www.styl.pl

Rubik o konflikcie z Krupą: "To było stworzone przez jej byłą agentkę"

29.11.2018 12:04

TVN długo nie mógł się zdecydować, czy w roli gwiazdy show Top Model lepiej sprawdzi się Joanna Krupa czy Anja Rubik. W końcu zdecydował się na obie. Krupa została prowadzącą, a Anja występowała w charakterze jurorki i gościa specjalnego kilku odcinków. Ostatecznie obie modelki nie potrafiły się dogadać na planie, przez co wiele lat unikały się na korytarzach stacji. Nieoczekiwanie Anja Rubik pojawiła się na finale siódmej edycji programu, co miało świadczyć o zażegnaniu konfliktu. Celebrytka w wywiadzie dla portalu PrzeAmbitni przyznała, że wieloletni spór  był spowodowany przez menadżerką Krupy, Małgorzatą Leitner.

Źródło: video.wp.pl

Czy to koniec konfliktu z Anją Rubik? Krupa: "Ja do niej nic nie mam. Ona robi swoje, ja robię swoje"

28.11.2018 10:45

O batalii na linii Rubik-Krupa mówiło się już od dobrych kilku lat. Prowadząca Top Model nie życzyła sobie obecności topowej polskiej modelki  na planie swojego programu, co nie zgadzało się z planami TVN-u, chcącego podwyższyć prestiż formatu obecnością tak doświadczonego w branży gościa specjalnego. Wygląda jednak na to, że gwiazdom udało się zakopać topór wojenny przy okazji finału najnowszej edycji telewizyjnego show. Sama Krupa zdradza, że "nie chce wspominać tamtych momentów, ponieważ nie były dla niej najprzyjemniejsze".

Źródło: video.wp.pl

Joanna Przetakiewicz, Dawid Kwiatkowski, Omenaa Mensah z córką i inni na planie programu! [WIDEO+ZDJĘCIA]

27.11.2018 20:54

Finał "Top Model" przyciągnął tłum gwiazd. Na planie programu pojawili się m.in. Joanna Przetakiewicz, Anja Rubik, Dawid Kwiatkowski czy Omenaa Mensah z córką. Komu znani kibicowali w finałowym odcinku "Top Model"? Czy wygrał ich faworyt? Sprawdźcie!

Anja Rubik cała w cekinach. Ta sukienka stanie się hitem karnawału?

27.11.2018 11:36

WOW!

Źródło: www.zeberka.pl

Wydekoltowana Joanna Krupa na finale "Top Model". Przyćmiła Anję Rubik?

27.11.2018 10:02

"Top Model" to program, który dostarczył wiele emocji. Siódma edycja show już za nami. W finałowym odcinku pojawiło się mnóstwo gwiazd. Joanna Krupa i Anja Rubik postawiły na odważne kreacje. Kto jeszcze przybył i jak się prezentował?

Źródło: plejada.pl

reklama
Kontakt z nami