Wiadomości z tagiem Anna Mucha  RSS
Anna Mucha przeszła metamorfozę i zaczyna wyglądać jak Mandaryna!

05.12.2018 19:20


Co jej się stało?! Anna Mucha przygotowuje się do nowej roli Nie od dziś wiadomo, że aktorzy do swoich filmowych wcieleń muszą często zdobyć się dla ogromne poświęcenia. Jedni dramatycznie chudną, inni przybierają na wadze, pozbywają się włosów lub wręcz przeciwnie – zapuszczają je. Kombinacji jest wiele i wszystko zależy od roli. I właśnie w […]

Źródło: jastrzabpost.pl

Anna Mucha zdradziła swój sekretny projekt. Zagra w popularnym serialu!

05.12.2018 17:02

Anna Mucha za pośrednictwem Instagrama zdradziła, że wiosną 2019 roku zagra w jednej z popularnych polskich komedii. Aktorka będzie pokazywać swoje umiejętności aktorskie w serialu "Za marzenia" emitowanym w Telewizji Polskiej. W jaką rolę wcieli gwiazda? Będziecie zaskoczeni.

Źródło: plejada.pl

Mucha bawi się w Magdę Gessler: "Polska jest kulinarnie niezwykle rozwinięta"

05.12.2018 13:00

Niewielu pamięta, że Anna Mucha jest absolwentką legendarnej nowojorskiej szkoły aktorskiej Lee Strasberga. Nic w tym dziwnego, bo na próżno szukać jej w popularnych polskich filmach. Aktorkę podobno częściej można obecnie zobaczyć na deskach teatru. Jednakże od kilku lat Mucha zdecydowanie najlepiej sprawdza się w roli instagramerki, regularnie publikując na swoim profilu kolejne posty.Jak się ostatnio okazało, Ania świetnie sprawdza się również w roli krytyka kulinarnego, wnikliwie oceniając za pośrednictwem Instagrama odwiedzane przez siebie restauracje. W udzielonym niedawno wywiadzie celebrytka stwierdziła: Polska jest kulinarnie niezwykle rozwinięta i dodała, że nie znosi marnotrawienia czasu i pieniędzy. Myślicie, że pokusi się kiedyś o własną restaurację?

Źródło: video.wp.pl

Kozaczka z GWIAZDAMI - tego o nich nie wiecie!

03.12.2018 18:06

Zaczynamy od Dody i Anny Muchy. Pamiętacie ich wspólny występ i KOSZMARNY fałsz Ani? ;)

Źródło: www.kozaczek.pl

Anna Mucha odejdzie z serialu? Dostała nową rolę! [ZDJĘCIA]

03.12.2018 10:30

Ostatnio pojawiły się plotki, że Anna Mucha odchodzi z "M jak miłość". Dlaczego? Aktorka dostała rolę w innym serialu TVP. Czy Magda zniknie z "Emki"? Sprawdź szczegóły!

Źródło: www.telemagazyn.pl

U Anny Muchy już święta! Gwiazda pokazała pierwsze zdjęcie ze ogromną choinką

02.12.2018 19:50


Stylizacja pierwsza klasa Wystrojona Anna Mucha czeka na święta Anna Mucha jest już gotowa na święta. Aktorka nie ukrywa nigdy, że jest wielką fanką światełek, choinek, bombek i świątecznej atmosfery. W okresie Bożego Narodzenia na jej Instagramie aż roi się od zdjęć, na których chwali się dekoracjami i przygotowaniami do tego niezwykle rodzinnego święta. Tym razem […]

Źródło: jastrzabpost.pl

reklama
Kontakt z nami