Wiadomości z tagiem Anna Wendzikowska  RSS
Ania Wendzikowska pokazała NOWE zdjęcie córeczki - rośnie jak na drożdżach

11.12.2018 10:25

Śliczna?

Źródło: www.kozaczek.pl

Aneta Zając jest zakochana jak nastolatka! Spotyka się z… byłym partnerem Ani Wendzikowskiej!

10.12.2018 9:20


To już „ten jedyny”? Aneta Zając i Patryk Ignaczak są parą Ostatnich siedem lat Aneta Zając spędziła samotnie. Nie licząc oczywiście synów, którzy są dla niej całym światem, a którzy wypełniają aktorce każdą wolną od pracy chwilę. Jej życie miłosne nie było specjalnie szczęśliwe, a problemy i sercowe rozterki sprawiły, że aktorka stała się bardzo ostrożna […]

Źródło: jastrzabpost.pl

Anna Wendzikowska narażała swoje zdrowie w ciąży! Internauci są oburzeni!

09.12.2018 11:02


Anna Wendzikowska (37 l.) pod koniec października 2018 roku została drugi raz mamą. W trakcie ciąży prezenterka sporo podróżowała, a tuż po porodzie pojawiła się w pracy, rezygnując z urlopu macierzyńskiego. Widać, celebrytka nie chciała, by dziecko i kolejna ciąża przeszkodziły w jej karierze. Teraz okazuje się, że będąc w piątym miesiącu ciąży sporo ryzykowała.

Źródło: www.pomponik.pl

Zakapturzone Anny uciekały przed deszczem. Udało się?

08.12.2018 20:02

Anna Kalczyńska, Anna Jagodzińska, Anna Dereszowska i Anna Wendzikowska to znane panie, które pojawiły się niedawno pod studiem "Dzień dobry TVN". Niestety, pogoda postanowiła splatać im figle. Niektóre z gwiazd jej uległy i założyły kaptur, a inne dumnie pozowały fotoreporterom, moknąc.

Anna Wendzikowska dopiero teraz pochwaliła się niebezpieczną przygodą z okresu swojej ciąży! Nieźle za to oberwała od internautki!

08.12.2018 18:55


„Jak można tak narażać dziecko”?- napisała fanka Anna Wendzikowska w 5 miesiącu ciąży wspina się na most w Sydney Anna Wendzikowska  dwa miesiące temu urodziła swoje drugie dziecko. Na świat przyszła bowiem śliczna córeczka dziennikarki, zatem starsza córka Anny – Kornelka, wreszcie doczekała się rodzeństwa. Anna szybko po swoim porodzie wkleiła na swój profil przepiękną […]

Źródło: jastrzabpost.pl

Anna Wendzikowska wspięła się na most, będąc w ciąży. Fani krytykują

08.12.2018 15:07

Dziennikarka wdrapała się na Sydney Harbour Bridge, będąc w piątym miesiącu ciąży. Nie wszyscy fani pochwalają jej decyzję.

Źródło: gwiazdy.wp.pl

reklama
Kontakt z nami