Wiadomości z tagiem Beata Tadla  RSS
Jarosław Kret został doceniony za granicą! Odebrał prestiżową nagrodę dla pogodynków

04.12.2018 9:02

Jarosław Kret został dostrzeżony za granicą. Polski pogodynek odebrał niedawno prestiżową nagrodę podczas międzynarodowym szczycie pogodowym "Wettergipfel 2018", organizowanym dla prezenterów pogody z całego świata. Były partner Beaty Tadli uplasował się w czołówce europejskich pogodynków.

Źródło: plejada.pl

Tak się robi karierę! Wygrał polski „Taniec z gwiazdami” i został gwiazdą zagranicznej edycji show!

04.12.2018 1:04


To już pewne Jan Kliment w czeskiej edycji „Tańca z gwiazdami” Jan Kliment to jeden z popularniejszych tancerzy występujących w Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami. W ciągu ostatnich lat pod jego czujnym okiem taneczne umiejętności zdobywały m.in. Natalia Siwiec, Natalia Szroeder oraz Beata Tadla, z którą wytańczył zwycięstwo. Mało kto wie, że tancerz dziesięć lat […]

To straszne! Beata Tadla znalazła nową miłość, ale straciła swój program. Fani niedowierzają

02.12.2018 7:00


Niestety, to prawda Beata Tadla straciła program Beata Tadla przez ostatnie dwa lata prowadziła Program 24 godziny. To jednak już przeszłość. Telewizja Nowa zdecydowała się zdjąć go z anteny. Właśnie dlatego dziennikarka postanowiła pożegnać się w bardzo wzruszający sposób. Słowa, które napisała, chwytają za serce. W piątkowy wieczór Beata na Instagramie opublikowała zdjęcie grupowe. W ten sposób […]

Źródło: jastrzabpost.pl

Te gwiazdorskie pary połączyła wspólna praca

01.12.2018 23:02

Beata Tadla, Agnieszka Hyży i Katarzyna Cichopek - znane panie łączy nie tylko popularność w telewizji. Każda z nich odnalazła miłość w pracy. Kto jeszcze związał się ze swoim kolegą bądź koleżanką z pracy?

Źródło: plejada.pl

Beata Tadla straciła pracę. Podzieliła się emocjonującym wpisem

01.12.2018 10:02

Beata Tadla straciła pracę w programie "24 Godziny", który znika z anteny telewizji Nowa TV. Ostatniego dnia emisji programu dziennikarka i zwyciężczyni ostatniej edycji "Tańca z gwiazdami" wystosowała emocjonalne oświadczenie na Instagramie. Podziękowała w nim za dwa lata współpracy.

Źródło: plejada.pl

Tadla w fioletowych kozakach opowiada o smogu

30.11.2018 14:14

Ostatni rok w życiu Beaty Tadli nie należał do najprzyjemniejszych. Mimo wygranej w "Tańcu z Gwiazdami" i współczucia Polaków, które zyskała po niezbyt przyjemnym rozstaniu z Jarosławem Kretem, dziennikarka bez wątpienia przeżyła osobisty dramat. Uczyniło to z niej jedną z bardziej rozpoznawalnych polskich celebrytek. Jak się okazuje dobra passa Beaty doprowadziła nawet do tego, że celebrytka znów jest zakochana, o czym poinformowała ostatnio na swoim Instagramie. Co więcej, prezenterka nie może również narzekać na propozycje zawodowe. Ostatnio zdecydowała się przeprowadzić wykład o… smogu.Wygląda na szczęśliwą? Zobaczcie.

Źródło: video.wp.pl

reklama
Kontakt z nami