Wiadomości z tagiem Edyta Herbuś  RSS
Do której amerykańskiej gwiazdy jest porównywana? Szok!

14.12.2018 10:00


Edyta Herbuś coraz częściej porównywana jest do Janniefer Lopez? Dlaczego?

Źródło: www.styl.pl

Utykająca Edyta Herbuś z byłym facetem Doroty Gardias na imprezie

13.12.2018 7:23


Wydaje się, że po niepowodzeniach miłosnych Edyta Herbuś (37 l.) wreszcie odnalazła szczęście. Około roku temu związała się z Piotrem, który nie jest nową osobą w show-biznesie. Wcześniej mężczyzna był partnerem Doroty Gardias, jest też ojcem jej córki Hani (5 l.). Ma również dwoje innych dzieci: Vivian (11 l.) i Melchiora (10 l.). Edyta i Piotr rzadko pokazują się razem publicznie, lecz ostatnio zrobili wyjątek i przyszli na wernisaż fotografii. Uwagę zwracał nie tylko ukochany u boku tancerki, ale także... stabilizator na jej nodze! Lecz...

Źródło: www.pomponik.pl

Herbuś wspomina dzieciństwo: "Na polu, w sadzie, przy gotowaniu"

11.12.2018 19:04

Edyta Herbuś nie stroni od wylewnych wywiadów, w których chętnie dzieli się ważnymi momentami w życiu. Niedawno tancerka opowiedziała o swojej relacji z babcią. Celebrytka postanowiła zwierzyć się w Fakcie, że kręgosłup moralny zawdzięcza osobie, która w dzieciństwie karmiła ją pajdą chleba i zabierała do prac polowych.  Na podobne wyznania zdobyła się w rozmowie z reporterem Wirtualnej Polski. Herbuś, wspominając udział w charytatywnej sesji z seniorami, zapewniła, że babcia jest dla niej inspiracją oraz symbolem bezwarunkowej miłości.

Źródło: video.wp.pl

Edyta Herbuś pokazała zdjęcie swoich dziadków. Jak się razem prezentują?

11.12.2018 8:02

Edyta Herbuś udostępniła na Instagramie wspólne zdjęcie ze swoimi dziadkami. Tym samym tancerka pochwaliła się internautom, że swoją kontuzję leczy w cudownych, rodzinnych okolicznościach. Jak razem wyglądają?

Źródło: plejada.pl

Edyta Herbuś: Polacy kochają taniec

10.12.2018 8:03


Edyta Herbuś może pochwalić się wieloma tanecznymi sukcesami. Ostatnio przypadło w jej udziale ocenianie młodych tancerzy.

Źródło: kobieta.interia.pl

Herbuś: "Nigdy nie patrzyłam na siebie jako autorytet"

07.12.2018 11:06

Edyta Herbuś jest dowodem, jak wielką machiną do produkcji nowych celebrytów w show biznesie okazał się Taniec z Gwiazdami. Tancerka z czasem zyskała większą popularność niż niejedna "gwiazda" występująca u jej boku. Głośny związek z Mariuszem Trelińskim otworzył jej drzwi do aktorstwa oraz zaowocował licznymi propozycjami zawodowymi. Nawet po rozstaniu z reżyserem, Herbuś na nowo odnalazła się w show biznesie. Tancerka otrzymała posadę jurorki w programie "World of Dance Polska". W rozmowie z reporterem Wirtualnej Polski stwierdziła, że nigdy nie uważała siebie na autorytet. Edytka woli patrzeć na siebie z perspektywy... uczennicy. Znalazła już nowego "mistrza"?

Źródło: video.wp.pl

Herbuś duma nad starością: "O jesień życia trzeba zadbać przez całe swoje życie"

06.12.2018 13:18

Edyta Herbuś lubi stawiać siebie w roli ekspertki w niemal każdej dziedzinie. Tancerka była już koneserką sztuki oraz zdecydowała się uczyć młodych aktorów radzenia sobie z tremą. Celebrytka chętnie angażuje się również w liczne kampanie społeczne oraz akcje charytatywne. Niedawno tancerka wzięła udział w sesji z seniorami zorganizowanej przez Stowarzyszenia mali bracia Ubogich. Przy okazji promocji sprzedaży charytatywnego kalendarza, tancerkę naszło kilka refleksji.

Źródło: video.wp.pl

Czy Margaret jest zła na Edytę Herbuś? Tancerka opublikowała pewne zdjęcie...

04.12.2018 18:02

Margaret zaszokowała swoich fanów i pokazała się bez makijażu. Edyta Herbuś opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie z piosenkarką, która postanowiła pokazać wszystkim swoją naturalną odsłonę. Jak wypadła? Bardzo młodo.

Źródło: plejada.pl

Co na to Margaret? Edyta Herbuś pokazała jej prywatne zdjęcie bez makijażu

04.12.2018 18:00


Sama wygląda za to jak prosto ze ścianki Edyta Herbuś pokazała zdjęcie Margaret bez makijażu Prawdziwa przyjaźń w show-biznesie to rzadkość. Nie jest tajemnicą, że gwiazdy konkurują ze sobą na wielu płaszczyznach i wszystkie w pewnym sensie są rywalkami. Nie oznacza to jednak, że nie jest niemożliwa. Wystarczy spojrzeć na przykład na Edytę Herbuś i Margaret, które […]

Źródło: jastrzabpost.pl

reklama
Kontakt z nami