Wiadomości z tagiem Magda Gessler  RSS
Kuchenne rewolucje: "Nie bo mleczne" w Wałbrzychu zamknięte przez program Magdy Gessler?!

13.12.2018 14:03

Kuchenne rewolucje w Wałbrzychu przyniosły wiele emocji. Magda Gessler była szczególnie poirytowana zachowaniem właścicielki, która była arogancka i nie widziała problemu w swoim lokalu. Jak się okazuje, "nie bo Mleczne" zostało zamknięte. Według właścicielki - przez kuchenne rewolucje!

Źródło: www.rmf.fm

Weronika Rosati ostro pokłóciła się z Magdą Gessler! Poszło o jej córeczkę i Roberta Śmigielskiego!

13.12.2018 2:03


W internecie zawrzało Weronika Rosati i Magda Gessler pokłóciły się Weronika Rosati i Magda Gessler pokłóciły się na Instagramie. Poszło o córkę Elizabeth i jej ojca Roberta Śmigielskiego. Jak aktorka odpowiedziała restauratorce? Co napisała na Instagramie? Przeczytaj. Wojna internetowa Magdy Gessler z Weroniką Rosati Weronika Rosati jest obecnie pochłonięta samotnym macierzyństwem, bowiem po swoim porodzie […]

Źródło: jastrzabpost.pl

Weronika Rosati ostro pokłóciła się z Magdą Gessler! Poszło o jej córeczkę oraz jej ojca Roberta Śmigielskiego!

12.12.2018 21:52


W internecie zawrzało Weronika Rosati toczy internetowy bój z Magdą Gessler Weronika Rosati wdała się w nerwową dyskusję z Magdą Gessler na swoim profilu internetowym. Temat rozmowy dotyczył córeczki aktorki i jej prezentów urodzinowych. Magda wyraziła swoje zdanie, Weronika odpowiedziała jej nawiązując do znajomości restauratorki z Robertem Śmigielskim. Było ostro. Wojna internetowa Magdy Gessler z […]

Źródło: jastrzabpost.pl

Gastronomiczna klęska niejedno ma imię. Gdzie Magda Gessler poniosła porażkę? [ADRESY ZAMKNIĘTYCH RESTAURACJI]

12.12.2018 20:21

"Kuchenne rewolucje" Magdy Gessler nie zawsze okazują się skuteczne. Zdarza się, że praca słynnej restauratorki idzie na marne, a lokale, których właściciele nie stosują się do jej zaleceń, upadają. Gdzie Magda Gessler poniosła porażkę? Oto restauracje zamknięte po "Kuchennych rewolucjach". Sprawdźcie adresy lokali i powody ich zamknięcia!

Źródło: www.telemagazyn.pl

Weronika Rosati i Magda Gessler pokłóciły się na Instagramie. Nowy konflikt w show-biznesie?

12.12.2018 20:02

Weronika Rosati i Magda Gessler mają wojnę? Raczej małą bitwę na słowa. A wszystko przez prezent, jaki młoda aktorka dała swojej córeczce w dniu jej pierwszych urodzin. Słynna restauratorka uznała, że bransoletka z kamieniami to zdecydowana przesada. Nie trzeba było długo czekać na odpowiedź Rosati.

Źródło: plejada.pl

Magda Gessler i Weronika Rosati na wojennej ścieżce. Poszło o córki

12.12.2018 18:50

Po powrocie Weroniki Rosati z USA jest o niej coraz głośniej. Tym razem pokłóciła się z Magdą Gessler.

Źródło: gwiazdy.wp.pl

Gessler zarzuciła Rosati przesadę w obdarowywaniu córki prezentami. Weronika się odgryzła

12.12.2018 13:04

Weronika Rosati świętowała wczoraj pierwsze urodziny swojej córeczki. Z tej okazji aktorka zasypała małą Elizabeth prezentami, co w mało sympatyczny sposób skomentowała Magda Gessler.

Źródło: rss.dziennik.pl

reklama
Kontakt z nami