Wiadomości z tagiem Marcelina Zawadzka  RSS
TVP przygotowuje nowe taneczne show. Poprowadzi go Marcelina Zawadzka?

11.12.2018 18:02

Telewizja Polska już niedługo ruszy z nowym, tanecznym telewizyjnym show. Jak podaje magazyn "Flesz", program będzie inspirowany holenderskim show "Dance Dance Dance". Podobno prowadzącą konkurs zostanie Marcelina Zawadzka.

Źródło: plejada.pl

Wysyp gwiazd na imprezach świątecznych. Niektóre zaliczyły kilka wydarzeń jednego dnia

10.12.2018 15:02

Natalia Siwiec, Joanna Jabłczyńska, Wiktoria Gąsiewska, Marcelina Zawadzka, Agnieszka Kaczorowska, Anita Sokołowska i wiele innych gwiazd pojawiło się w ostatnim czasie na imprezach mikołajkowych. Kto przybył i jak się prezentował?

Marcelina Zawadzka dostała nowy program! Ma szansę przebić popularnością „Taniec z Gwiazdami”

10.12.2018 8:30


Jej kariera na pewno na tym skorzysta Marcelina Zawadzka poprowadzi nowy program Kariera Marceliny Zawadzkiej w mediach rozwija się wręcz podręcznikowo. Od uczestniczki w konkursach Miss do gwiazdy telewizji śniadaniowej i ulubienicy social mediów. Marcelina radzi sobie w show-biznesie znakomicie, a widzowie ją uwielbiają. Wygląda na to, że uwielbiają ją również władze TVP, bo Zawadzka […]

Źródło: jastrzabpost.pl

Różowe kozaczki Marceliny Zawadzkiej rozbiły bank na świątecznej imprezie charytatywnej! Wyglądała jak słodka landrynka

09.12.2018 14:00


I jeszcze ten sweterek… Marcelina Zawadzka w seksownych różowych kozakach na imprezie charytatywnej Świąteczna atmosfera udziela się wszystkim, a grudzień to okres najbardziej wzmożonego ruchu w zakresie akcji charytatywnych i kampanii społecznych. 9 grudnia w Warszawie odbyło się jedno z takich wydarzeń. Podczas Gwiazdki pełnej magii 2018 nie mogło oczywiście zabraknąć gwiazd – pośród nich była […]

Źródło: jastrzabpost.pl

Zawadzka próbuje zaparkować jeepa i macha do paparazzi

08.12.2018 13:57

Choć konkursy miss z roku na rok stają się być coraz mniej wiarygodne i nie cieszą się już taką popularnością jak przed laty, istnieje kilka dziewczyn, które po wygranej umiejętnie wykorzystały swoją szansę. Marcelina Zawadzka wydaje się być jedną z nich. Celebrytka od jakiegoś czasu prowadzi "Pytanie na śniadanie", co niewątpliwie czyni z niej jedną z bardziej rozpoznawalnych miss. Wydaje się, że w życiu Marceliny wszystko układa się jak należy, co widać chociażby po samochodzie, na jaki mogła sobie pozwolić.Ostatnio paparazzi przyłapali ubraną w płaszcz i kozaki Zawadzką, próbującą zaparkować swojego ogromnego jeepa, co bez wątpienia sprawiało jej kłopot. Może ktoś powinien jej powiedzieć, że jazda mniejszym autem byłaby nieco łatwiejsza? Zobaczcie walkę: Marcelina kontra jeep.

Źródło: video.wp.pl

reklama
Kontakt z nami