Wiadomości z tagiem Martyna Wojciechowska  RSS
Martyna Wojciechowska adoptowała kolejną córkę. Długo trzymała ten fakt w tajemnicy

10.12.2018 15:05

O tym, że Martyna Wojciechowska adoptowała chorą na albinizm dziewczynkę z Tanzanii, wiemy od dawna. Okazuje się jednak, że Kabula od pewnego czasu ma także adoptowaną siostrę.

Źródło: rss.dziennik.pl

Martyna Wojciechowska adoptowała kolejną córkę

10.12.2018 11:11


Martyna Wojciechowska jest najbardziej znaną polską podróżniczką. Ostatnio podzieliła się z fanami radosną nowiną!

Źródło: kobieta.interia.pl

Martyna Wojciechowska o bohaterkach swojego programu

10.12.2018 10:28


Martyna Wojciechowska jest najbardziej znaną podróżniczką w Polsce. Na swoim koncie ma imponujące osiągnięcia.

Źródło: kobieta.interia.pl

Martyna Wojciechowska adoptowała kolejne dziecko. "Jestem bardzo wzruszona"

10.12.2018 10:02

Martyna Wojciechowska adoptowała kolejne dziecko z Afryki. O swojej decyzji poinformowała w "Dzień dobry TVN". Podróżniczka podsumowała przy okazji ostatni sezon programu "Kobieta na krańcu świata".

Źródło: plejada.pl

Martyna Wojciechowska adoptowała kolejne dziecko! Kim jest Tutu?

10.12.2018 9:33

Zaskakujące wyznanie Martyny Wojciechowskiej. Okazuje się, że podróżniczka ma kolejne dziecko. Wojciechowska adoptowała je już jakiś czas temu, jednak do tej pory trzymała wszystko w największym sekrecie. "Trzymałyśmy to z Kabulą dla siebie. To była nasza tajemnica" - powiedziała w wywiadzie telewizyjnym.

Źródło: www.rmf.fm

Sensacja! Rodzina Martyny Wojciechowskiej się powiększy! Gwiazda ukrywała radosną nowinę od kilku miesięcy!

09.12.2018 18:50


10-letnia Marysia skacze z radości Martyna Wojciechowska adoptowała kolejne dziecko! Martyna Wojciechowska jest mamą 10-letniej córeczki – Marysi, która jest dla niej najważniejsza  na świecie. Niedawno podróżniczka wyjawiła również, że zdecydowała się na adopcję dziewczynki z Tanzanii o imieniu – Kabula. Kabula jest doskonale znana polskim widzom, bowiem niedawno odwiedziła swoją chrzestną mamę w […]

Źródło: jastrzabpost.pl

Martyna Wojciechowska pokazała Polskę adoptowanej córce. Co razem robiły?

08.12.2018 16:02

Martyna Wojciechowska w swoim programie "Kobieta na krańcu świata" odwiedza nieznane zakątki kuli ziemskiej. Tym razem to ona przyjęła wyjątkowego gościa. Do Polski przyjechała jej adoptowana córka. Kabula poznała nie tylko swoją nową rodzinę, ale zwiedziła też Warszawę i inne polskie miasta.

Źródło: plejada.pl

Martyna Wojciechowska zrobiła rewelacyjną sesję z córką w swoim luksusowym mieszkaniu! Wnętrza jak z amerykańskiego serialu!

30.11.2018 7:00


Udostępniła całą galerię zdjęć! Jak mieszka Martyna Wojciechowska? Martyna Wojciechowska pokazała swoją niezwykłą kuchnię. Gwiazda TVN pochwaliła się serią rozczulających zdjęć z córką Marysią, które wykonano im podczas pieczenia babeczek. To naprawdę rzadki widok, bo choć Martyna często chwali się zdjęciami z pociechą, nieczęsto wpuszcza do swojego domu „kamery” oraz fanów, zachowując tę prywatną strefę […]

Źródło: jastrzabpost.pl

reklama
Kontakt z nami