Wiadomości z tagiem Popek  RSS
Galeria i pop-up bar Campari otwierają się w Hali Gwardii

14.12.2018 18:07

Planujesz weekend? Zajrzyj!

Tagi: Popek
Źródło: www.kozaczek.pl

Makabryczne foto znanego aktora z gwiazdorem pop wystraszyło cały internet! Coś okropnego!

14.12.2018 16:50


Co się stało z ich twarzami? Aktor Mickey Rourke oraz Axl Rose razem na meczu Popularny amerykański aktor Mickey Rourke oraz znany wokalista Axl Rose byli w weekend na meczu bokserskim w Staples Center w Los Angeles. Panowie kilkanaście lat temu zaliczali się do najprzystojniejszych mężczyzn na świecie. Niestety okazało się, że ząb czasu ich […]

Źródło: jastrzabpost.pl

Anna Popek śpiewa, tańczy i popija szampana na premierze swojej książki

14.12.2018 12:19

Wydaje się, że dobra passa Anny Popek skończyła się tak szybko, jak się zaczęła. Wraz z wprowadzeniem "dobrej zmiany", która w TVP objawiła się w osobie prezesa Jacka Kurskiego, kariera dziennikarki nabrała rozpędu, bo jako jedna z nielicznych nie miała problemu z propagandowymi zapędami stacji. Gdy jednak okazało się, że została zdegradowana jedynie do roli prowadzącej programu emitowanego wczesnym rankiem, Ania zdecydowała się wziąć sprawy w swoje ręce i naprędce napisała książkę. Choć prezenterka skończyła 50 lat niespełna pół roku temu, jej twór nosi tytuł "Piękna pięćdziesiątka".Kilka dni temu odbyła się premiera książki Popek, podczas której wyglądająca na nieco spiętą, próbowała nawet tańczyć i śpiewać, popijając szampana. Zobaczcie.

Źródło: video.wp.pl

Jak wyglądają bracia i siostry celebrytów? Niektórzy też robią karierę w show-biznesie!

14.12.2018 0:02

Gwiazdy i celebryci rzadko chwalą się rodzeństwem. Czasami jednak pojawiają się razem z nimi na ściankach. Jak wyglądają bracia i siostry między innymi Marceliny Zawadzkiej, Julii Wieniawy czy Anny Popek?

Źródło: plejada.pl

Celebryci na ostrym dyżurze, czyli "szpitalne selfie" polskich gwiazd

14.12.2018 0:02

Gwiazdy uwielbiają dzielić się z fanami swoim życiem prywatnym. "Igła wbita w żyłę" to kolejny dziwny trend panujący wśród celebrytów. Swoje zdjęcia ze szpitala pokazali m.in. Natalia Siwiec, Anna Popek, czy Michał Piróg. Kto jeszcze wrzucił do sieci swoje "szpitalne selfie"?

Źródło: plejada.pl

Magiczny świat deserów. Popis kreatywnego cukiernika

13.12.2018 14:06

Magiczny świat deserów. Popis kreatywnego cukiernika. Zdolny cukiernik tworzy niezwykłe makiety ze słodyczy.

Tagi: Popek
Źródło: www.banzaj.pl

Anna Popek odsłoniła nogi. Nie sposób oderwać od nich wzroku

12.12.2018 13:02

Anna Popek ruszyła z promocją swojej książki "Piękna pięćdziesiątka". Dziennikarka niedawno spotkała się z fanami i to od jej stylizacji nie można było się oderwać. Jak wyglądała?

Źródło: plejada.pl

Anna Popek zaliczyła wpadkę na promocji książki. Wszystko widać

12.12.2018 7:43


Anna Popek zrobiła sobie prezent na 50. urodziny i wydała książkę, w której radzi innym kobietom, jak być piękną i uśmiechniętą na co dzień. Na promocji pojawiła się w sukience z rozcięciem, spod której wystawała... halka. Wyszło bardzo seksownie!

Źródło: www.pomponik.pl

reklama
Kontakt z nami