Wiadomości z tagiem Top Model  RSS
Prawdziwy rarytas! Mamy całą ODRZUCONĄ sesją Huberta Gromadzkiego do „Glamour”! Te zdjęcia miały pojawić się w magazynie!

11.12.2018 17:35


Wielka strata! Sesja Huberta Gromadzkiego do Glamour Hubert Gromadzki w Glamour. Cała sesja finalisty Top Model, która miała ukazać się w numerze na grudzień 2018. Do sprzedaży trafiła okładka i zdjęcia z Kasią Szklarczyk, zwyciężcznią show. Jak wypadł laureat drugiego miejsca? Zobacz odrzucone zdjęcia. Hubert Gromadzki w Glamour Hubert Gromadzki był objawieniem siódmej edycji Top […]

Tagi: Top Model
Źródło: jastrzabpost.pl

Marcin Tyszka ostro o uczestniczce "Top Model": Bardzo żałuję, że wpuściliśmy tę dziewczynę do programu

11.12.2018 10:03

Marcin Tyszka potrafi szorstko obejść się z uczestnikami "Top Model", tak ostry jednak bywa rzadko. Finalistka 7.edycji programu, Sophie Reich naraziła się popularnemu fotografowi zdjęciem w futrzanej kamizelce.

Źródło: rss.dziennik.pl

Joanna Krupa w samym ręczniku zachęca do używania kosmetyków nietestowanych na zwierzętach

10.12.2018 16:02

Joanna Krupa opublikowała "gorące" zdjęcie na Instagramie. Modelka zaprezentowała się w samym ręczniku. Jurorka programu "Top Model" w opisie fotografii po raz kolejny poinformowała swoich fanów, że nie używa kosmetyków testowanych na zwierzętach. Internauci nie kryli zachwytu w komentarzach.

Źródło: plejada.pl

Uczestniczka „Top Model” doprowadziła Marcina Tyszkę do białej gorączki! Jeszcze nigdy nie wypowiedział się tak ostro

10.12.2018 16:00


Poszło o futro Marcin Tyszka krytykuje Sophie Reich Marcin Tyszka znany jest ze swojego ostrego języka, a w Top Model uczestnicy uważają, że jest najbardziej surowym z jurorów. Fotograf, który odniósł międzynarodowy sukces i jest niezwykle rozchwytywany, często zabiera też głos w sprawach społecznie ważnych. Nie jest tajemnica, że walczy także o prawa zwierząt – i […]

Źródło: jastrzabpost.pl

Marcin Tyszka obraził uczestniczkę "Top Model" i jej fanów. Żałuje, że wpuścił ją do programu

10.12.2018 15:02

Marcin Tyszka, czyli jeden z jurorów w programie "Top Model" zaatakował na Instagramie uczestniczkę ostatniej edycji show. Fotograf oburzył się, gdy Sophie Reich pokazała się publicznie w futrzanej kamizelce. "Bardzo żałuję, że wpuściliśmy tę dziewczynę do programu" - przyznał Tyszka. Dodatkowo obraził jej fanów.

Źródło: plejada.pl

Marcin Tyszka atakuje uczestniczkę "Top Model"

10.12.2018 9:33


Marcin Tyszka raczej nie jest zwolennikiem rozkręcania afer w mediach społecznościowych. Tym razem postanowił jednak zrobić wyjątek.

Źródło: kobieta.interia.pl

reklama
Kontakt z nami